سفارش تبلیغ
خرید بلیط هواپیما، خرید و رزرو اینترنتی ، چارتر، سامتیک
[ یهودیى او را گفت پیامبر خود را به خاک نسپرده درباره‏اش خلاف ورزیدید . امام فرمود : ] ما در باره آنچه از او رسیده خلاف ورزیدیم نه درباره او ، لیکن شما پایتان را از ترى دریا خشک نگردیده پیامبر خود را گفتید « براى ما خدایى بساز چنانکه ایشان را خدایان است ، و او گفت شما مردمى نادانید » . [نهج البلاغه]
 
چهارشنبه 96 خرداد 3 , ساعت 2:13 صبح

روبه HDF: دربهای اچ دی اف با رویه های داخلی و خارجی تولید می گردد.منظور از رویه چیست؟رویه همان چیزی است که شکا در ظاهر درب مشاهده می کنید.این رویه دارای طرح های متنوعی می باشد که بر روی کلاف درب پرس می شود.روبه ها پس از پرس شدن رنگ می خورندو به مشتری تحویل داده می شوند.اما رویه های رایج در بازار ایران میتوان به رویه های ترک،چین و مالزی اشاره کرد.رویه دورپان رومانی نیز جزء بهترین رویه های بازار می باشد که شرکت افرا درب جزء معدود تولید کنندگانی می باشد که تمامی مدلهای اچ دی اف را با این رویه تولید می کند.

رنگ درب HDF : دربهای اچ دی اف پروسه رنگ متفاوتی بنا به سلیقه تولید کنندگان دارند.بعضی از آنها یک لایه رنگ بر روی درب ها کار می کنند . گروه محدودی چند لایه رنگ بر روی درب می زنند.هر چه تعداد دفعات رنگ بیشتر باشد کار دوام بیشتری خواهد داشت و البته زیباتر خواهد بود.

کلاف چوب سفید ایرانی: اما کلاف دیگری که در ساختار دربهای داخلی HDF کار می شود کلاف چوب سفید می باشد این کلاف بر عکس کلاف روس که کاملا خشک است این کلاف مقداری تری دارد که وقتی درب اچ دی اف با این کلاف کار شود ممکن است به مرور زمان درب دچار تابیدگی شود.تولید کنندگان درب داخلی برای اینکه هزینه های تولید را کاهش دهند از این کلاف استفاده می کنند و به تبع آن قیمت درب اچ دی اف را نیز با قیمت ارزانتری از سایر رقبا می فروشند.مشتریان نیز همانطور که گفته شد به دلیل دید ظاهری و البته بدلیل آنکه با معیار قیمت خرید می کنند دربهایی با کیفیت ضعیفتر را خرید می کنند.

برای دانلود عکسهای بیشتر از درب های اچ دی اف اینجا را کلیک کنید

آپارات سایت دربارانلیست کل یادداشت های این وبلاگ